Razítko Colop Printer 30/2 SET (Trodat 4912 Typo)

Více pohledů

570,00 Kč
vč. DPH
Včetně textové desky
✔ Skladem
Více o dopravě

Razítko Colop Printer 30/2 SET k vlastnímu sestavení textu, které nabízejí sestavit 5 řádků libovolného textu s dvěma typy výšky písma. Sestavení zvládne opravdu každý. Ke každému balení je přidána pinzeta pro snadnou manipulaci. Tato razítka nabízí vysokou míru flexibility pro každého, kdo často mění své údaje. Srovnatelné s razítkem Trodat Printy 4912 Typo.

Sample Imprint
5 řádky(ů)
47x18 mm
Doporučený počet řádků 5
Velikost otisku 47 x 18 mm
Základní informace

Razítko Printer 30/2 SET, Trodat Printy 4912 Typo

Razítko Printer 30/2 SET je razítko k vlastnímu sestavení požadovaného textu. V razítku je možno sestavit 5 řádky textu o velikosti otisku 17x47 mm a sestavení není složité, pinzeta pro snadnou manipulaci je součást balení. Printer 30/2 SET jsou nová a vylepšená razítka s patentovaným, extra velkým image okénkem. Konstrukce razítka umožňuje snadnou výměnu již vloženého textu (loga, speciální texty, atd.). Často se měnící adresy, telefonní čísla, atd. - razítka k vlastnímu sestavení textu nabízí vysokou míru flexibility. Nová generace razítek k vlastnímu sestavení nabízí precizní otisk s výškou písma a piktogramů 3,5 mm. Druhá typová sestava s výškou písmen 2,5 mm umožňuje dodatečné možnosti při tvoření razítka. Srovnatelné s razítkem Trodat Printy 4912 Typo. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na razítka a související produkty.

Standardně se dodává v blistrovém balení s černým polštářkem. Požadujete-li jinou barvu tisku, je potřeba zvlášť objednat příslušný polštářek, který si pak sami vyměníte.

Parametry
Barva strojku -
Barva otisku -
Tvar otisku obdélník
Doporučený počet řádků 5
Šířka otisku 47
Výška otisku 18
Obsahuje měnitelné datum (číslo)? Ne
google-site-verification=Mk62S5wm6t9wcaLdD2H2itodg0xU8D5G5DDbQFPfT6k