Razítko Colop Printer 30/1 SET (Trodat 4912 Typo)

Více pohledů

480,00 Kč
vč. DPH
Včetně textové desky
✔ Skladem
Více o dopravě

Razítko Colop Printer 30/1 SET k vlastnímu sestavení textu, které nabízejí sestavit 5 řádků libovolného textu. Sestavení zvládne opravdu každý. Ke každému balení je přidána pinzeta pro snadnou manipulaci. Tato razítka nabízí vysokou míru flexibility pro každého, kdo často mění své údaje. Srovnatelné s razítkem Trodat Printy 4912 Typo.

 

Sample Imprint
5 řádky(ů)
47x18 mm
Doporučený počet řádků 5
Velikost otisku 47 x 18 mm
Základní informace

Razítko Printer 30/1 SET, Trodat Printy 4912 Typo

Razítko Printer 30/1 SET je razítko k vlastnímu sestavení požadovaného textu. V razítku je možno sestavit 5 řádky textu o velikosti otisku 18x47 mm a sestavení není složité, pinzeta pro snadnou manipulaci je součást balení. Printer 30/1 SET jsou nová a vylepšená razítka s patentovaným, extra velkým image okénkem. Konstrukce razítka umožňuje snadnou výměnu již vloženého textu (loga, speciální texty, atd.). Často se měnící adresy, telefonní čísla, atd. - razítka k vlastnímu sestavení textu nabízí vysokou míru flexibility. Nová generace razítek k vlastnímu sestavení nabízí precizní otisk s výškou písma a piktogramů 4 mm.

Standardně se dodává v blistrovém balení s černým polštářkem. Požadujete-li jinou barvu tisku, je potřeba zvlášť objednat příslušný polštářek, který si pak sami vyměníte.

 

Parametry
Barva strojku -
Barva otisku -
Tvar otisku obdélník
Doporučený počet řádků 5
Šířka otisku 47
Výška otisku 18
Obsahuje měnitelné datum (číslo)? Ne
google-site-verification=Mk62S5wm6t9wcaLdD2H2itodg0xU8D5G5DDbQFPfT6k