Razítko Colop Printer 20/1 SET (Trodat 4911 Typo)

Více pohledů

360,00 Kč
vč. DPH
Včetně textové desky
✔ Skladem
Více o dopravě

Razítko Colop Printer 20/1 SET je vhodné pro časté změny textu. Pomocí přiložené pinzety a dodávané sady znaků, si v krátké době sestaví požadovaný text opravdu každý. Razítka k vlastnímu sestavení textu, které nabízejí sestavit 4 řádky libovolného textu. Srovnatelné s razítkem Trodat Printy 4911 Typo.

Sample Imprint
4 řádky(ů)
38x14 mm
Doporučený počet řádků 4
Velikost otisku 38 x 14 mm
Základní informace

Razítko Printer 20/1 SET, Trodat Printy 4911 Typo

je razítko k vlastnímu sestavení požadovaného textu. V razítku je možno sestavit 4 řádky textu o velikosti otisku 14x38 mm a sestavení není složité, pinzeta pro snadnou manipulaci je součást balení. Printer 20/1 SET jsou nová a vylepšená razítka s patentovaným, extra velkým image okénkem. Konstrukce razítka umožňuje snadnou výměnu již vloženého textu (loga, speciální texty, atd.). Často se měnící adresy, telefonní čísla, atd. - razítka k vlastnímu sestavení textu nabízí vysokou míru flexibility. Nová generace razítek k vlastnímu sestavení nabízí precizní otisk s výškou písma a piktogramů 3,5 mm. Sestavení zvládne opravdu každý. Ke každému balení je přidána pinzeta pro snadnou manipulaci. Tato razítka nabízí vysokou míru flexibility pro každého, kdo často mění své údaje.
Srovnatelné s razítkem Trodat Printy 4911 Typo. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na razítka a související produkty.

Standardně se dodává v blistrovém balení s černým polštářkem. Požadujete-li jinou barvu tisku, je potřeba zvlášť objednat příslušný polštářek, který si pak sami vyměníte.

Parametry
Barva strojku -
Barva otisku -
Tvar otisku obdélník
Doporučený počet řádků 4
Šířka otisku 38
Výška otisku 14
Obsahuje měnitelné datum (číslo)? Ne
google-site-verification=Mk62S5wm6t9wcaLdD2H2itodg0xU8D5G5DDbQFPfT6k