ibanOgraf

Více pohledů

360,00 Kč
vč. DPH
Včetně textové desky
✔ Skladem
Více o dopravě

ibanOgraf usnadňuje zadání IBAN kódu, který může obsahovat až 33 pozic. Výrobek je dodáván s typovou sadou a pinzetou. Jednotlivé pozice lze snadno nastavit a v případě potřeby se mohou kdykoliv změnit. Odpadá tak pracné vypisování kódů.

Základní informace

ibanOgraf

 

V rámci jednotného evropského platebního styku SEPA (jednotná oblast pro platby v eurech) musí být při bezhotovostníchpřevodech plateb v eurech povinně uvedeny IBAN a BIC. Nahrazují bankovní údaje, jako je číslo účtu, kód a název banky. ibanOgraf usnadňuje zadání IBAN kódu, který může obsahovat až 33 pozic. Výrobek je dodáván s typovou sadou a pinzetou. Jednotlivé pozice lze snadno nastavit a v případě potřeby se mohou kdykoliv změnit. Odpadá tak pracné vypisování kódů. IBAN kód bude s pomocí ibanOgrafu rychle a perfektně čitelně orazítkovaný.

Přednosti ibanOgrafu:

• zabraňuje chybám při zadávání IBAN kódu

• strojově čitelný

• moderní design

• malý formát

Cílovou skupinou pro tento inovativní výrobek jsou všechny osoby, které vyplňují ručně poukázky popř. platební příkazy, kde musí zadávat dlouhý IBAN kód. Proto je tento výrobek ideální jako reklamní dárek např. pro pojišťovny a především pro bankovní instituce.

     

Parametry
Barva strojku -
Barva otisku -
Tvar otisku -
Obsahuje měnitelné datum (číslo)? Ne
google-site-verification=Mk62S5wm6t9wcaLdD2H2itodg0xU8D5G5DDbQFPfT6k