Skip to Main Content »

Search Site

Razítko Colop Printer 20/1 SET (Trodat 4911 Typo)

Razítko Colop Printer 20/1 SET (Trodat 4911 Typo)
360,00 Kč
vč. DPH
Otisk - rozměr: 38 x 14 mm
Držák - barva:
Doporučený počet řádek: 4
Barva polštářku:

Razítko Printer 20/1 SET, Trodat Printy 4911 Typo

je razítko k vlastnímu sestavení požadovaného textu. V razítku je možno sestavit 4 řádky textu o velikosti otisku 14x38 mm a sestavení není složité, pinzeta pro snadnou manipulaci je součást balení. Printer 20/1 SET jsou nová a vylepšená razítka s patentovaným, extra velkým image okénkem. Konstrukce razítka umožňuje snadnou výměnu již vloženého textu (loga, speciální texty, atd.). Často se měnící adresy, telefonní čísla, atd. - razítka k vlastnímu sestavení textu nabízí vysokou míru flexibility. Nová generace razítek k vlastnímu sestavení nabízí precizní otisk s výškou písma a piktogramů 3,5 mm. Sestavení zvládne opravdu každý. Ke každému balení je přidána pinzeta pro snadnou manipulaci. Tato razítka nabízí vysokou míru flexibility pro každého, kdo často mění své údaje.
Srovnatelné s razítkem Trodat Printy 4911 Typo. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na razítka a související produkty.

Standardně se dodává v blistrovém balení s černým polštářkem. Požadujete-li jinou barvu tisku, je potřeba zvlášť objednat příslušný polštářek, který si pak sami vyměníte.

Add Items to Cart

Můj nákupní koš

Ve vašem nákupním koši nemáte žádné položky

Vyhledávč razítek

Size of textplate:

mm
mm
mm

Lines of text:

Prosím zadejte název náhradní polštářku nebo razítka:

 
google-site-verification=4YTvzK-Zi_GBjh706RdC1AtusDEPHQWawh9-GurILLY